Wodociągi Miejskie świętowały 90-lecie. Sukcesy, gratulacje, medale, koncert VOX [ZDJĘCIA]

Jubileusz 90-lecia świętowały w piątek Wodociągi Miejskie w Radomiu. W Villi Cyganeria spotkała się załoga i zaproszeni goście. Gwiazdą wieczoru był zespół VOX.

Prezes Wodociągów Miejskich, Leszek Trzeciak przyjmuje gratulacje od prezydenta Radomia, Radoslawa Witkowskiego

 

O historii radomskich wodociągów ze sceny opowiedział prezes spółki, Leszek Trzeciak. W imieniu załogi przyjął gratulacje od obecnych na uroczystości przedstawicieli parlamentu, władz miasta, Rady Miasta i Sejmiku, Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie", Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej i wielu innych. Wodociągi Miejskie, jak i sam prezes Leszek Trzeciak zostali odznaczeni medalem "Pro Masovia". Prezes otrzymał od załogi podziękowania i gromkie brawa za 30 lat pracy w Wodociągach.

 

Leszek Trzeciak podkreślał ostatni sukces firmy. - Na 90-lecie, 190 mln zł! Dostajemy dotację w tej wysokości na modernizację sieci wodociągowo-kanalizacyjnej w Radomiu, szczególnie tej wysłużonej, w centrum miasta - mówił prezes.

Jak informowaliśmy tutaj - przed tygodniem Wodociągi Miejskie podpisały umowę z NFOŚiGW na trzeci etap tej wielkiej inwestycji, która w sumie zamknie się kwotą 372 mln zł brutto.

- To trzeci taki, największy projekt w Polsce. Pamiętam, gdy rozpoczynaliśmy I etap w 2009 roku. To wtedy zaczęły się największe inwestycje w historii rozwoju wodociągów. To nas zachęciło do składania kolejnych aplikacji, zrealizowaliśmy etap drugi, a teraz zaczynamy trzeci - powiedział prezes Trzeciak. Dodał też: - Zarządy spółki - poprzedni i obecny - postawił na rozwój. Nie zrealizowalibyśmy tych zamierzeń, gdyby nie przychylność obecnego i poprzedniego prezydenta, radnych Rady Miejskiej i parlamentarzystów, tak z PiS, jak i PO.

Po oficjalnej uroczystości odbył się koncert zespołu VOX, który przypomniał swe największe przeboje, jak: "Rycz, mała rycz", "O Magdaleno", czy "Bananowy song". Następnie po wspólnej kolacji, zaczęła się jubileuszowa impreza.

 

Źródło: http://radom24.pl/artykul/czytaj/34450

Radom

certyfikaty

jakosc wody

jakośc wody

laboratorium